GENEZA


OKNA

Powstanie oprogramowania do obsługi firm produkujących stolarkę sprowokowane zostało brakiem na rynku prostego intuicyjnego oprogramowania, umożliwiającego obsługę firmy na każdym poziomie, począwszy od możliwości prostego wpisania technologii, poprzez procesy wyceny, zamówienia materiałów do sterowania maszynami, magazynem wyrobów gotowych i opcjami księgowymi.

Jako firma działająca w branży IT posiadamy również niewielki zakład produkujący stolarkę PVC, który stał się ośrodkiem doświadczalnym dla nowego oprogramowania.

Rozwiązania stworzone przez programistów niemal bezpośrednio trafiają pod ostrą ocenę ludzi zajmujących się produkcją.

Dzięki temu wszystkie rozwiązania zastosowane w oprogramowaniu przeszły już swój ciężki test bojowy i zostały zoptymalizowane do faktycznych potrzeb produkcyjnych.

To co kiedyś trzeba było robić w wielu programach teraz dostępne jest w jednej aplikacji, a na dodatek w dużym stopniu procesy zachodzą w sposób automatyczny bez konieczności ingerencji operatora.

Decydując się na KOMPAN OKNA dostajesz do ręki narzędzie które znakomicie wzmocni procesy zarządzania i kontroli w Twojej firmie.

Miejsca które zawsze sprawiały problemy teraz kontrolują się same, a to co kiedyś było dostępne tylko dla wielkich fabryk teraz możesz mieć u siebie.

Nowoczesne oprogramowanie jakim jest KOMPAN OKNA znacząco ograniczy Twoje koszty, poprzez racjonalizację stanów magazynowych, ograniczenie ilości osób obsługujących produkcję, pełny i szybki dostęp do informacji.

Biorąc pod uwagę charakterystykę rynku okiennego przygotowane oprogramowanie posiada nieocenioną wręcz możliwość: - zmiany języka w jakim pracujesz.

Zarówno sam soft jak i technologia oraz wydruki zmieniają wersję językową za pomocą jednego kliknięcia.

Teraz Twoja kadra może bez problemu obrabiać zlecenia przesłane przez zagranicznego kontrahenta gdyż zostaną one wyświetlone u Ciebie w języku ojczystym bez względu na to z której części świata jest firma współpracująca.


Zapraszam do szczegółowego zapoznania się z naszym produktem.
Krzysztof Kasica


www.kompan.com.pl
kompan@list.pl